Téli Kupa 2017.

 

Téli Kupa 2017.

Versenykiírás

Sorsolás


Balogh András Emléktorna

 

Balogh András Emléktorna végeredménye:

1. LÜTYŐ
2. ROMBOLÓK
3. OLYHA
4. IFI

Balogh András Emléktorna  2017. december 02.

Versenykiírás

Sorsolás


15. forduló

 

Heti foci

GROUPAMA Megyei II. osztály Észak Felnőtt
15. forduló: VÁL – BAKONYCSERNYE 1-3 (0-2)
Összeállítás: Spandler – Schneider, Varga J., Strommer(Sulák), Zách, Boros, Ódor, Molnár D., Molnár Á., Vaskó(Szabó), Varga A.

Gól: Molnár D.(2), Varga A.

GROUPAMA Megyei II. osztály Észak U-19
15. forduló: VÁL – BAKONYCSERNYE 0-6 (0-1)
Összeállítás: Benis Máté – Sulák, Szanyi Á., Benis Márk, Boros, Jónás(Kalányos R.), Hornich, Szabó, Kalányos M.(Szanyi F.), Vaskó, Képesi

Gól: Benis Márk(3), Vaskó, Csik(öngól)

U-16 Északi csoport
12. forduló: BAKONYCSERNYE – VELENCE 0-12 (0-5)
Összeállítás: Horváth – Fél, Jónás, Turi(Szkok B.), Szkok N., Simon, Szkok R., Kalányos B., Hegedűs, Borszuk, Szkok A.(Csete)

Gól:

U-16 Északi csoport
13. forduló: LOVASBERÉNY – BAKONYCSERNYE 5-3 (3-0)
Összeállítás: Horváth – Pék(Szkok B.), Szkok R.(Harmadás), Fél, Jónás, Turi, Kalányos B., Szkok N., Szkok A.(Csete), Hegedűs, Borszuk

Gól: Balázs(öngól), Kalányos B.(2)


 

14. forduló

 

Heti foci

GROUPAMA Megyei II. osztály Észak Felnőtt
14. forduló: BAKONYCSERNYE – PUSZTAVÁM 2-1 (2-1)
Összeállítás: Spandler – Molnár D.(Simek), Mészáros(Kovács), Schneider, Zách, Boros,  Varga A.(Strommer), Ódor, Molnár Á.(Flórián), Hancsák, Fodor

Gól: Molnár D., Fodor

GROUPAMA Megyei II. osztály Észak U-19
14. forduló: BAKONYCSERNYE – FEHÉRVÁRCSURGÓ 4-3 (2-1)
Összeállítás: Benis Máté – Sulák, Szanyi Á., Benis Márk, Szarka(Kalányos B.), Jónás, Szabó, Kalányos M., Képesi, Vaskó, Tóth

Gól: Tóth(2), Benis Márk(2)

U-16 Északi csoport
11. forduló: TORDAS – BAKONYCSERNYE 15-0 (7-0)
Összeállítás: Horváth – Pék(Szkok B.), Borszuk, Fél, Jónás, Kalányos, Tóth(Csete), Szkok N., Szkok A, Hegedűs, Szkok R.

Gól:


A héten játsszák:

GROUPAMA Megyei II. osztály Észak Felnőtt
15. forduló: 2017.11.19. 13:00 VÁL – BAKONYCSERNYE

GROUPAMA Megyei II. osztály Észak U-19
15. forduló: 2017.11.18. 10:00 VÁL – BAKONYCSERNYE

U-16 Északi csoport
12. forduló: 2017.11.19 10:00 BAKONYCSERNYE – VELENCE

13. forduló

 

Heti foci

GROUPAMA Megyei II. osztály Észak Felnőtt
13. forduló: CSÓR TRUCK-TRAILER – BAKONYCSERNYE 2-5 (1-3)
Összeállítás: Spandler(Benis Máté) – Mészáros, Schneider, Varga J.(Simek), Strommer(Kovács), Zách, Molnár D., Varga A., Molnár Á., Hancsák, Fodor

Gól: Molnár D.(3), Molnár Á., Strommer

GROUPAMA Megyei II. osztály Észak U-19
13. forduló: CSÓR TRUCK-TRAILER – BAKONYCSERNYE 1-16 (0-4)
Összeállítás: Benis Máté – Sulák, Haik(Szanyi F.), Szanyi Á., Benis Márk, Tóth, Szabó,  Kalányos M., Képesi(Kalányos R.), Vaskó, Hornich(Nochta)

Gól: Benis Márk(7), Tóth(5), Szanyi Á.(2), Szabó, Nochta

U-16 Északi csoport
10. forduló: BAKONYCSERNYE – Bicske 2-14 (1-6)
Összeállítás: Horváth – Harmadás, Szkok, Csete, Fél, Jónás, Turi, Tóth, Hegedűs, Borszuk, Szkok

Gól: Turi, Jónás


A héten játsszák:

GROUPAMA Megyei II. osztály Észak Felnőtt
14. forduló: 2017.11.11. 13:30 BAKONYCSERNYE – PUSZTAVÁM

GROUPAMA Megyei II. osztály Észak U-19
14. forduló: 2017.11.11. 10:00 BAKONYCSERNYE – FEHÉRVÁRCSURGÓ

U-16 Északi csoport
11. forduló: 2017.11.12 10:00 TORDAS – BAKONYCSERNYE

12. forduló

 

Heti foci

GROUPAMA Megyei II. osztály Észak Felnőtt
12. forduló:  BAKONYCSERNYE – FŐNIX 0-1 (0-1)
Összeállítás: Spandler – Molnár D., Mészáros, Schneider, Zách, Boros, Ódor, Molnár Á.(Monostori), Hancsák, Varga A.(Strommer), Fodor(Kovács)

Gól:

GROUPAMA Megyei II. osztály Észak U-19
12. forduló: BAKONYCSERNYE – MIE  4-1 (2-0)
Összeállítás: Benis Máté – Sulák, Hornich(Nochta), Haik, Szanyi Á.(Szarka), Tóth, Kalányos R.(Jónás),  Szabó, Kalányos M., Képesi, Boleraczki(Kalányos B.)

Gól: Tóth, Szabó, Jónás, Kalányos M.,

U-16 Északi csoport
9. forduló: FELCSÚT – BAKONYCSERNYE  9-0 (3-0)
Összeállítás: Horváth – Borszuk, Pék(Szkok B.), Fél, Jónás, Turi, Tóth(Harmadás), Szkok N., Szkok A.(Csete), Hegedűs, Kalányos B.

Gól:

U-16 Északi csoport
7. forduló: PUSZTAVÁM – BAKONYCSERNYE  8-6 (2-2)
Összeállítás: Horváth – Fél, Jónás, Turi, Tóth(Pék), Simon, Kalányos B., Hegedűs,  Szkok B., Borszuk, Szkok A.,

Gól: Simon, Borszuk, Jónás, Kalányos B.(2), Turi


A héten játsszák:

GROUPAMA Megyei II. osztály Észak Felnőtt
13. forduló: 2017.11.05. 13:30  CSÓR TRUCK-TRAILER – BAKONYCSERNYE

GROUPAMA Megyei II. osztály Észak U-19
13. forduló: 2017.11.04. 10:00 CSÓR TRUCK-TRAILER – BAKONYCSERNYE

U-16 Északi csoport
10. forduló: 2017.11.05 10:00 BAKONYCSERNYE – BICSKE

11. forduló

 

Heti foci

GROUPAMA Megyei II. osztály Észak Felnőtt
11. forduló: BODAJK – BAKONYCSERNYE  0-2 (0-2)
Összeállítás: Spandler – Schneider, Varga J.(Vaskó), Zách, Boros, Varga A., Monostori(Kovács), Molnár Á.(Strommer), Molnár D., Hancsák, Fodor

Gól: Boros, Fodor

GROUPAMA Megyei II. osztály Észak U-19
11. forduló: BODAJK – BAONYCSERNYE  1-4 (0-2)
Összeállítás: Benis Máté – Sulák, Szanyi Á.(Szarka), Benis Márk, Jónás(Szanyi F.), Tóth, Szabó, Kalányos M., Képesi(Kalányos R.), Nyemcsek(Nochta), Haik

Gól: Benis Márk(2), Kalányos M., Tóth

U-16 Északi csoport
8. forduló: BAKONYCSERNYE – SZÁR  1-15 (0-8)
Összeállítás: Horváth – Szkok R., Fél, Turi, Szkok N., Jónás, Simon, Szkok A.(Pék), Kalányos, Hegedűs, Szkok B.(Csete)

Gól: Jónás


A héten játsszák:

GROUPAMA Megyei II. osztály Észak Felnőtt
12. forduló: 2017.10.28. 14:30  BAKONYCSERNYE – FŐNIX

GROUPAMA Megyei II. osztály Észak U-19
12. forduló: 2017.10.28. 10:00  BAKONYCSERNYE – MIE

U-16 Északi csoport
9. forduló: 2017.10.29 10:00 FELCSÚT – BAKONYCSERNYE
7. forduló: 2017.11.02. 10:00 PUSZTAVÁM – BAKONYCSERNYE

10. forduló

 

Heti foci

GROUPAMA Megyei II. osztály Észak Felnőtt
10. forduló: BAKONYCSERNYE – PÁKOZD 7-0 (3-0)
Összeállítás: Spandler(Benis) – Molnár D., Schneider, Varga J., Zách, Boros(Ódor), Varga A., Kovács(Monostori), Molnár Á.(Strommer), Hancsák(Flórián), Fodor

Gól: Varga A.(2), Schneider, Varga J., Molnár D., Molnár Á., Strommer

GROUPAMA Megyei II. osztály Észak U-19
10. forduló: BAKONYCSERNYE – PÁKOZD 10-0 (6-0)
Összeállítás: Benis Máté – Sulák(Szarka), Hornich(Jónás), Szanyi Á.(Szanyi F.), Benis Márk, Tóth, Szabó, Kalányos M., Vaskó, Boleraczki(Kalányos B.), Képesi

Gól: Vaskó, Benis Márk(5), Tóth, Boleraczki, Kalányos M., Szabó


A héten játsszák:

GROUPAMA Megyei II. osztály Észak Felnőtt
11. forduló: 2017.10.21. 14:30 BODAJK – BAKONYCSERNYE

GROUPAMA Megyei II. osztály Észak U-19
11. forduló: 2017.10.21. 10:00 BODAJK – BAKONYCSERNYE

U-16 Északi csoport
8. forduló: 2017.10.22. 10:00 BAKONYCSERNYE – SZÁR

9. forduló

 

Heti foci

GROUPAMA Megyei II. osztály Észak Felnőtt
9. forduló: BAKONYCSERNYE – PÁTKA 2-0 (0-0)
Összeállítás: Spandler – Schneider, Varga J.(Képesi), Zách, Boros(Kalányos), Varga A., Monostori(Fodor), Molnár D., Kovács, Molnár Á.(Strommer), Hancsák

Gól: Fodor, Boros

GROUPAMA Megyei II. osztály Észak U-19
9. forduló: BAKONYCSERNYE – PÁTKA 3-0 (1-0)
Összeállítás: Benis Máté – Szanyi F., Haik, Szanyi Á., Nochta, Tóth, Jónás, Hornich, Szabó, Vaskó, Simon(Kalányos R.)

Gól: Tóth(2), Vaskó

U-16 Északi csoport
6. forduló: BAKONYCSERNYE – MARTONVÁSÁR 2-8 (0-3)
Összeállítás: Horváth – Szkok, Fél, Jónás, Turi, Tóth, Szkok R., Kalányos B., Hegedűs, Borszuk(Pék B.), Szkok A.(Szkok B.)

Gól: Turi, Kalányos B.


A héten játsszák:

GROUPAMA Megyei II. osztály Észak Felnőtt
10. forduló: 2017.10.14. 14:30 BAKONYCSERNYE – PÁKOZD

GROUPAMA Megyei II. osztály Észak U-19
10. forduló: 2017.10.14. 10:00 BAKONYCSERNYE – PÁKOZD

8. forduló

 

Heti foci

GROUPAMA Megyei II. osztály Észak Felnőtt
8. forduló: SZÁR – BAKONYCSERNYE 1-0 (0-0)
Összeállítás: Spandler – Balogh(Flórián), Schneider, Strommer(Monostori), Zách, Boros, Varga A.(Varga J.), Ódor, Molnár D., Hancsák, Fodor(Molnár Á.)

GROUPAMA Megyei II. osztály Észak U-19
7. forduló: BAKONYCSERNYE – PÁZMÁND 3-3 (1-1)
Összeállítás: Benis Máté – Sulák, Szanyi(Kalányos M.),Haik, Kalányos R.(Kalányos B.), Boros, Tóth, Szabó, Képesi, Vaskó, Szarka(Jónás)

Gól: Jónás, Kalányos M., Kalányos B.

GROUPAMA Megyei II. osztály Észak U-19
8. forduló: KÁPOLNÁSNYÉK – BAKONYCSERNYE  3-1 (2-1)
Összeállítás: Benis Máté – Sulák(Boleraczki), Haik, Szanyi Á.(Szanyi F.), Boros, Tóth(Szarka), Szabó(Nochta), Kalányos M., Képesi, Vaskó, Benis Márk

Gól: Tóth

U-16 Északi csoport
5. forduló: BAKONYCSERNYE – MÓR 0-18 (0-8)
Összeállítás: Horváth – Fél, Szkok(Harmadás), Jónás, Tóth(Pék), Szkok N., Simon, Hegedűs(Bátori), Szkok B., Borszuk, Szkok A.


A héten játsszák:

GROUPAMA Megyei II. osztály Észak Felnőtt
9. forduló: 2017.10.07. 15:00 BAKONYCSERNYE – PÁTKA

GROUPAMA Megyei II. osztály Észak U-19
9. forduló: 2017.10.07. 10:00 BAKONYCSERNYE – PÁTKA

U-16 Északi csoport
6. forduló: 2017.10.08. 10:00 BAKONYCSERNYE – MARTONVÁSÁR