Hétvégén csapataink Polgárdi együtteséhez látogattak el, ahonnan csak 3 pont birtokában térhettünk haza.

Felnőtt: Polgárdi – Bakonycsernyei BSE 1:2 (1:1)
Összeállítás: Lukács (Hancsák), Giutprecht, Egerszegi, Hajnal, Schneider, Osgyán (Galló), Horváth (Répási), Strommer, Hanzli, Hart, Kadlecsik
Gólszerzők: Hanzli, Galló

Felnőtt csapatunk a még pont nélkül álló hazai csapat ellen, nagy küzdelem árán hozta a három pontot. Sajnos a győzelem áldozatokkal is járt, Lukács László kapusunk megsérült a 65. percben és nem tudta folytatni a játékot, ezért helyére Schneider állt be.

Ifjúsági: Polgárdi – Bakonycsernyei BSE 3:2 (2:2)
Összeállítás: Kalincsák D., Kovács (Bene), Kallós, Boros, Bartal, Fidrich (Bocska), Balogh, Sztrida, Lénárth, Monostori, Lattenstein
Gólszerzők: Lénárth, Monostori

A csapat a szezonban eddig nyújtott formáját nem tudta hozni és az utolsó percekben kapott balszerencsés góllal kikapott.

Serdülő: Szár – Bakonycsernyei BSE 2:0

Egyéb hírek:

Hétvégén ismét idegenben játszanak csapataink, ezúttal Sárosd csapata ellen.
Időpont: 2009. szeptember 20. (vasárnap)

• – felnőtt: 16:00
  • – fjúsági: 14:00

Serdülő csapatunk szombaton 10:00 órakor a Dunafém-Maroshegy csapatát látja vendégül.

Megkezdi évét az U13-as csapatunk is. Először szeptember 21.-én lép pályára hazai környezetben 15 órai kezdettel. Ellenfelek a Mór, Pusztavám és a Bodajk csapata lesz.

Csütörtökön társadalmi munka keretében gyűltek össze a szurkolók a pályán és kicserélték az összetört hullámpalákat a tetőn. Köszönet mondunk ezért: