Vesztes hétvége

Csapatunk a bornapokra tekintettel szombaton játszott Pusztavám csapata ellen idegenben.

Felnőtt: Pusztavám – Bakonycsernyei BSE 4:0 (0:0)

Összeállítás: Keserű, Giutprecht, Schneider, Egerszegi, Hanzli, Strommer (Varga), Simek A., Kadlecsik, Hart (Répási), Hajnal (Osgyán), Zách

Csapatunk az első félidőben egyenlő ellenfele volt a hazai csapatnak, de végül mégsem sikerült előnybe kerülnünk. A második félidőben a sok egyéni hibából adódóan 4 gólt kaptunk, ami a végeredmény is lett.

Ifjúsági: Pusztavám – Bakonycsernyei BSE 0:2 (0:2)
Összeállítás: Kalincsák D., Kalincsák R., Kallós, Boros, Bartal P., Fidrich (Bene), Kovács (Csikár), Balogh, Lénárt, Monostori, Lattenstein (Mogyorósi)
Gólszerzők: Balogh, Monostori

A két egyenlő erőt képviselő csapat közül a bakonycsernyeiek az első félidőben szerzett 2 gólos előnyét végigharcolva a mérkőzésen megtartotta ezt az eredményt.

Serdülő: Bakonycsernye – Pusztavám 0:12

Egyéb hírek:
Következő bajnoki mérkőzésünket hazai pályán játsszuk a Kisláng csapata ellen.
Időpont: 2009. október 11. (vasárnap), felnőtt: 15:00, ifjúsági: 13:00 óra.

Serdülő csapatunk 2009. október 10.-én szombaton 10:00 órai kezdettel Pákozd csapata ellen játszik idegenben.